[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#000000′]

ویندوز 10 رسما 100 میلیونی شد! آیا رسیدن به 1 میلیارد کاربر در 3 سال امکان‌پذیر است؟

[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2015/07/e095e0d3ad296d06f335a66504031c5e_XL.jpg’ attachment=’381′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’16’ font_color=’custom’ color=’#000000′]

بدون شک ویندوز 10 را باید یکی از موفق‌ترین ویندوزهای تاریخ مایکروسافت بدانیم که فقط در مدت 2 ماه که از عرضه‌ی آن می‌گذرد، تا این لحظه توانسته شمار کاربران خود را از مرز 100 میلیون فراتر ببرد و این خود می‌تواند مهر تاییدی بر سیستم‌عامل جدید مایکروسافت باشد که در بخش‌های مختلف پیشرفت‌های چشمگیری را به خود دیده است. در ادامه با ما باشید تا از آخرین وضعیت تعداد کاربران این ویرایش از سیستم‌عامل ویندوز بیشتر مطلع گردید.

طبق گزارشی که توسط Petri منتشر شده به نقل از منابع ناشناس، پس از دو ماه از عرضه‌ی ویندوز 10 به بازار، شمار کاربران این ویرایش از سیستم‌عامل بیش از 100 میلیون نفر شده که یک موفقیت عالی برای ردموندی‌ها به حساب می‌آید.

در مدت فقط 24 ساعت اول پس از عرضه‌ی این سیستم‌عامل؛ شمار کاربران آن از مرز 14 میلیون کاربر گذشت و این مقدار پس از 2 هفته به 53 میلیون کاربر رسید و زمانی که یک ماه از عرضه سپری شد این آمار به 75 میلیون نفر (البته کاربر!) رسید و اکنون در ماه دوم ظاهرا 25 میلیون نفر دیگر به کاربران آن اضافه شده‌اند تا شاهد جمعی 100 میلیونی پس از گذشت 2 ماه از عرضه‌ی ویندوز 10 باشیم و بدون شک نسبت به آنچه که در ویندوز 8 و 8.1 شاهدش بودیم فوق‌العاده چشمگیرتر است و شاید بتوان گفت که قابل مقایسه با سرعت پیشرفت نسخه‌ی قبلی نیست هرچند که سیاست ارتقای رایگان کاربران 7 و 8 خود تاثیر بسیار زیادی را در کسب این موفقیت ایفا کرد.

ردموندی‌ها قبل از عرضه‌ی ویندوز 10 از آرزوهای خود گفتند و تاکید داشتند که هدف این شرکت رسیدن به 1 میلیارد کاربر ویندوز 10 پس از 3 سال از عرضه‌ی آن است و اکنون با 100 میلیونی شدن پس از 2 ماه به نظر می‌رسد که رسیدن به این هدف آنچنان هم دست نیافتنی نیست و با عرضه‌ی ویندوز 10 موبایل و ویندوز 10 برای کنسول بازی ایکس باکس که میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان دارند، انتظار می‌رود که این شرکت بتواند به آرزوهای خود جامه‌ی عمل بپوشاند.

هفته‌ی آینده انبوهی از گجت‌های جدید ویندوزی مانند سرفیس پرو4 و چند مدل اسمارت‌فون لومیای قدرتمند معرفی خواهند شد و مسلما با ورود آنها به بازار، سرعت پیشرفت ویندوز 10 بیش از پیش تقویت خواهد شد و عوامل فراوانی دست به دست هم داده‌اند تا مایکروسافت بتواند پس از 3 سال بیش از 1 میلیارد کاربر ویندوز 10 داشته باشد.

شما در مورد این سیستم‌عامل چگونه فکر می‌کنید؟ آیا واقعا کیفیت آن را در حدی می‌دانید که به اندازه‌ی یک هفتم جمعیت کره‌ی زمین کاربر داشته باشد؟

[/av_textblock] [av_social_share title=’اشتراک این مطلب’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=”][/av_social_share]