[av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2015/07/Office-1.jpg’ attachment=’230′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’17’ font_color=’custom’ color=’#303030′ admin_preview_bg=”] مایکروسافت در سال های اخیر تلاش فراوانی به خرج داده تا دسترسی به مجموعه آفیس را به پلتفرم های مختلف گسترش دهد. در حال حاضر مجموعه آفیس را می توان هم در دسکتاپ، هم در مرورگر و هم در پلتفرم های مختلف موبایل استفاده نمود و برای ذخیره سازی فایل ها، به غیر از فضای ابری اختصاصی مایکروسافت یعنی وان‌درایو می توان از دراپ باکس هم برای چنین کاری بهره گرفت.

امروز یک فضای ابری دیگر به مجموعه وان درایو و دراپ باکس اضافه گردید. گوگل به تازگی اعلام کرده که از این به بعد با استفاده از پلاگین گوگل درایو، کاربران مایکروسافت آفیس ویندوز قادر خواهند بود تا به ذخیره سازی فایل هایشان در این فضای ابری بپردازند. این پلاگین ابزار بسیار ساده ای است که به شما اجازه می دهد تا فایل های آفیس ذخیره شده در حساب کاربری گوگل درایو خود را مشاهده کرده یا فایل هایی که همان لحظه رویشان کار می کنید را مستقیما در این فضای ابری ذخیره نمایید.
[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2015/07/new_driveplugin2.0.png’ attachment=’231′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’17’ font_color=’custom’ color=’#303030′] البته این روش تفاوت چندانی با نصب اپلیکیشن گوگل درایو در رایانه ندارد، اما با این پلاگین می توانید باز کردن فایل های موجود در گوگل درایو و ذخیره سازی در آن را ساده تر از همیشه انجام دهید.

این پلاگین جدید از امروز برای نصب در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2015/07/pasted_image_0.0.png’ attachment=’232′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’17’ font_color=’custom’ color=’#303030′] منبع : digiato.com
[/av_textblock]