[av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=”]

فروشگاه مایکروسافت برای نخستین بار از گوشی های ویندوزی خالی شد

[/av_textblock] [av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2018/04/windowsphonestock1_640-w600.jpg’ attachment=’3086′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=”] سال گذشته مایکروسافت مرگ ویندوز فون را تائید کرد و حالا برای اولین بار فروشگاه این کمپانی از موبایل های ویندوزی خالی شده است.

این شرکت حتی بعد از اعلام تصمیمش مبنی بر خاتمه پروژه پر سر و صدای ویندوز فون به فروش گوشی های ویندوزی ادامه می داد، حالا اما موجودی این محصولات در فروشگاه مایکروسافت هم به صفر رسیده و احتمالا دیگر شاهد عرضه آنها نخواهیم بود.

این فروشگاه از مدت ها قبل محلی برای عرضه موبایل های مهجور و قدیمی HP Elite x3 با قیمت 299 دلار و آلکاتل Idol 4s با قیمت 99.9 دلار بود که حتی همراه کردن آن ها با باندل عینک واقعیت مجازی و ارائه تخفیف های قابل توجه در جلب نظر مشتریان چندان موفق عمل نکرده بود.
[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2018/04/Microsoft-Store-840×434.jpg’ attachment=’3087′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=”] اکنون جای آنها را پرچمداران پر فروشی مثل گلکسی اس 8، اس 8 پلاس، اس 9، اس 9 پلاس و ریزر فون گرفته که عاشقان سینه چاک بسیاری دارد؛ به هر حال چه کسی از فروش بیشتر بدش می آید؟

از سوی دیگر کمپانی آمریکایی به حضور پررنگ تر در بازار اندروید، سرویس های رایگان بسیاری را برای این سیستم عامل ارائه کرده که شامل مرورگر اج، سازمان دهنده پیامک، لانچر و مترجم است.

این استراتژی در راستای تمرکز مجدد مایکروسافت بر محاسبات ابری قرار دارد که ممکن است به توسعه سیستم عامل ماژولار و سبک Core OS نیز منجر شود. این پروژه به ویندوز اجازه می دهد بدون نیاز به بازنویسی با سخت افزار جدید سازگاری پیدا کند و در نهایت طراحی مشابه و یکپارچه ای را برای دستگاه های مختلف به ارمغان خواهد آورد.

با این حال اگر به گوشی های ویندوزی که قرار بود در کنار اندروید و iOS به انتخاب سوم کاربران تبدیل شوند علاقه دارید، احتمالا می توان برخی مدل های آنها را در گوشه و کنار فروشگاه های فیزیکی پیدا کرد؛ هرچند باید زحمت پاک کردن گرد و خاک روی جعبه را به خودتان بدهید.

منبع :  digiato 
[/av_textblock] [av_social_share title=’اشتراک این مطلب’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=”][/av_social_share]