[av_textblock size=” font_color=” color=”]

در بیلد 14997 از ویندوز 10، بالاخره می‌توانید دانلود و نصب به‌روز رسانی‌ها را متوقف کنید

[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2017/01/Windows-Updates-2.jpg’ attachment=’1942′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’16’ font_color=” color=”]

در حال حاضر قابلیت Windows Updates یکی از پر ایراد‌ترین بخش‌های سیستم عامل ویندوز 10 است و به همین دلیل تاکنون با انتقادات زیادی از سوی کاربران روبرو شده است. اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد با اضافه کردن قابلیت‌های جدید به این بخش، کنترل بیشتری را در هنگام دانلود و نصب به‌روز رسانی‌ها در اختیار کاربران قرار دهد. به تازگی تصاویری از بیلد آزمایشی 14997 از ویندوز 10 منتشر شده است که نشان می‌دهد بخش Windows Updates قرار است به زودی از یک دکمه وقفه یا Pause بهره ببرد.

[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2017/01/Windows-Updates-3.jpg’ attachment=’1943′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’16’ font_color=” color=”] براساس تصاویری که امروز از بیلد 14997 از ویندوز 10 منتشر شد، مایکروسافت قصد دارد در نسخه آزمایشی بعدی از این سیستم عامل، یک دکمه وقفه یا Pause را به قابلیت Windows Updates اضافه کند. با استفاده از این دکمه، کاربران قادر خواهند بود دانلود و نصب به‌روز‌ رسانی‌های جدید منتشر شده از سوی مایکروسافت را برای مدتی به تاخیر بی‌اندازند.

تاکنون بسیاری از به‌روز رسانی‌های منتشر شده از سوی مایکروسافت، به ویژه به‌روز رسانی‌های Cumulative در هنگام دانلود و نصب با مشکلاتی همراه بوده و موجب شده است به جای بهبود عملکرد، تعداد قابل توجهی از سیستم‌های کاربران با ایراداتی همراه شود. کاربران تاکنون وادار بودند برای جلوگیری و نصب این گونه از به‌روز رسانی‌ها، آن‌ها را به صورت دستی مخفی کنند. اما با استفاده از این قابلیت جدید، دیگر نیازی به استفاده از این ترفند‌ها نخواهد بود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی مایکروسافت، کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت جدید در بخش Windows Updates، به مدت 35 روز از دانلود و نصب به‌روز رسانی‌ها جلوگیری کنند. به این ترتیب امکان جلوگیری از نصب به‌روز رسانی‌های ناقص و همراه با باگ ممکن خواهد بود.

براساس اطلاعات موجود، این قابلیت قرار است برای اولین بار در بیلد آزمایشی 14997 از ویندوز 10 از طریق منوی Settings، سپس Update & security، سپس Windows Update و در نهایت Advanced options در اختیار کاربران قرار بگیرد. انتظار می‌رود این بیلد آزمایشی در اوایل ماه ژانویه برای کاربران عضو برنامه Windows Insider منتشر شود.

منبع:shahrsakhtafzar
[/av_textblock] [av_social_share title=’اشتراک این مطلب’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=”][/av_social_share]