[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#3333333′]

اولین آپدیت رسمی Windows 10 توسط مایکروسافت منتشر شد

[/av_textblock] [av_image src=’https://licenseha.ir/wp-content/uploads/2015/08/d03a59c087b1760538e7f8e04d9de3a9_XL1.jpg’ attachment=’443′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [av_textblock size=’16’ font_color=’custom’ color=’#3333333′] بدون شک Windows 10 یکی از بهترین سیستم عامل هایی است که شرکت مایکرسافت تا به امروز ساخته است. اگر هم اکنون از ویندوز ۱۰ استفاده می کنید و به بخش آپدیت ویندوز رفته باشید حتما مشاهده خواهید کرد که سیستم آماده بروزرسانی است. این اولین آپدیت رسمی کمپانی مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ می باشد. اخیرا شرکت مایکرسافت آپدیتی برای ویندوز ۱۰ با نام KB3081424‌  عرضه کرده است که بنا به گفته این کمپانی این آپدیت مربوط به عملکرد و بهبود ویندوز است و مربوط به بحث امنیت ویندوز ۱۰ نمی باشد.

قبل از انتشار این آپدیت شایعاتی مبنی بر اینکه مایکروسافت قصد دارد برای آپدیت خود از نام Service Release 1 استفاده کند که گویا چنین نبوده و این خبر تنها یک شایعه بوده است. حجم این آپدیت ۳۲۵ مگابایت است که ویندوز به صورت پیش فرض به صورت اتوماتیک این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد.

کمپانی مایکروسافت درباره این بروزرسانی اعلام کرد:

آپدیت های ویندوز ۱۰ به صورت بسته ای هستند. این بدان معناست که تمامی بروزرسانی‌ های قبلی که قبلا توسط مایکروسافت عرضه شده است را نیز شامل می شود. اگر شما بروزرسانی های قبلی را دریافت کرده باشید، تنها بسته بروزرسانی جدید را دریافت خواهید کرد.

منبع : techfars.com
[/av_textblock] [av_social_share title=’اشتراک این مطلب’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=”][/av_social_share]