ویندوز 10 مایکروسافت از سال آینده تبدیل به یک بروزرسانی خودکار می‌شود

بعد از طی دوره‌ی موفقیت‌آمیز سه ماهه از زمان معرفی ویندوز ۱۰ که تا کنون روی بیش از ۱۱۰ میلیون دستگاه نصب شده، ردموندی‌ها تصمیم گرفته‌اند روش‌های جدیدی را برای انتقال این سیستم عامل به کاربران اتخاذ کنند.

It is said that the first stage of implementing the new update of Windows 10, the operating system for an updated optional (Optional Update) in Windows Update will be provided to users of Windows 7 or 8 can simply search the updates of the operating system, version download and install the appropriate Windows 10.

But the most important change since the early 2016 will begin that Microsoft plans to release Windows 10 from the update option to update suggestions (Recommended Update) changes to Windows 10 on any computer system that updates automatically activate the automatic download and to be installed.

البته بسته‌ی نصب‌کننده ویندوز ۱۰ به صورت کاملا خودکار روی سیستم شما نصب نمی‌شود و ردموندی‌ها این اجازه را در اختیار کاربران قرار خواهند داد که امکان نصب شدن یا نشدن این سیستم عامل را انتخاب کنند. با این وجود اگر دریافت بروزرسانی‌های توصیه‌شده یا پیشنهادی فعال باشد، ویندوز ۱۰ به صورت خودکار دانلود می‌شود که می‌تواند از حجم مصرفی اینترنت شما بکاهد و با توجه به محدودشدن پهنای باند آزاردهنده باشد.

همچنین مایکروسافت در حال بروزرسانی Media Creation Toll است تا بتواند به کمک عرضه‌ی دی‌وی‌دی یا یو‌اس‌بی فلش حاوی فایل ISO ویندوز ۱۰، امکان بروزرسانی هر دو نسخه‌ی ۳۲ و ۶۴ بیتی این سیستم عامل در نسخه‌های هوم و پرو را فراهم کند.

البته ردموندی‌ها برای آن دست از کاربرانی که از نسخه‌های غیرقانونی ویندوز استفاده می‌کنند نیز برنامه دارد امکان بروزرسانی رایگان را برای مدت مشخصی در نظر گرفته تا بتوانند کاربران بیشتری را مجاب به خرید ویندوز ۱۰ کنند. بعد از اینکه کاربران نسخه‌های غیرقانونی ویندوز ۱۰، این سیستم عامل را نصب کردند، آنگاه گزینه‌ای در منوی فعال‌سازی ویندوز به آنها نشان داده می‌شود که با کلیک روی آن به سادگی به فروشگاه ویندوز هدایت شده و می‌توانند با یک کلیک خرید این سیستم عامل را انجام دهند. این گزینه برای اولین بار در آمریکا فعال خواهد شد و سپس در اختیار دیگر کاربران دنیا قرار می‌گیرد.

منبع : zoomit.ir