در حالی که بسیاری از کاربران گمان می کردند پس از ویندوز 8، نام سیستم عامل بعدی مایکروسافت ویندوز 9 خواهد بود، این کمپانی با انتخاب نام ویندوز 10، به نوعی سعی داشت به کاربران بفهماند که این سیستم عامل جدید قرار است همراه با تغییرات و ویژگی های جدید بسیاری عرضه شود. این گمانه زنی ها چندان به طول نیانجامید و پس از برگزاری اولین کنفرانس معرفی مشخص شد که این پیش بینی ها بی اساس نبوده است. شاید نگاهی به 10 ویژگی جدید این سیستم عامل خالی از لطف نباشد.

همانطور که پیش از این در مورد سری ویدئوهای “10 دلیل برای ارتقا به ویندوز 10” در شهر سخت افزار شنیده اید، مایکروسافت در نظر داشت پیش از معرفی رسمی سیستم عامل جدید خود، اذهان عمومی را با نمایش این 10 ویدئو جذاب به سمت ارتقا به سمت ویندوز 10 سوق دهد. پس از انتشار اولین ویدئو از این سری، بسیاری از کاربران مشاقانه منتظر معرفی دیگر قابلیت های جدید از سوی مایکروسافت بودند. به این ترتیب سری ویدئوهای “10 دلیل برای ارتقا به ویندوز 10” با استقبال مناسبی از سوی کاربران روبرو شد و به نظر می رسد این ایده به گسترش هر چه بیشتر ویندوز 10 کمک بسیاری کرده است.

این استقبال گرم از سوی کاربران همچنین موجب شد که تیم شهر سخت افزار پس از پوشش خبری مناسب این سری از ویدئوها، به فکر یک جمع بندی کلی و جامع از آنها بیفتد. در زیر می توانید همه ویدئوهای منتشر شده از این سری را نظاره گر باشید. در نظر داشته باشید که دسترسی به جزییات مربوط به هر ویدئو از طریق کلیک بر روی عنوان آن امکان پذیر است.

ویدئو شماره 1: IT’S FAMILIAR

ویدئو شماره 2: Cortana

ویدئو شماره 3: مایکروسافت Edge

ویدئو شماره 4: گیمینگ

ویدئو شماره 5: Multitasking و چند وظیفگی

ویدئو شماره 6: امنیت بالاتر

ویدئو شماره 7: Windows Hello و تشخیص هویت

ویدئو شماره 8: برنامه های داخلی متنوع

ویدئو شماره 9: Continuum

ویدئو شماره 10: Windows Store

shahrsakhtafzar.com